Jižní Francie s koupáním na nejkrásnějších místech Azurového pobřeží - Poznávací zájezdy

Jižní Francie s koupáním na nejkrásnějších místech Azurového pobřeží

ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
strava: snídaněstrava: snídaně
doprava: autokaremdoprava: autokarem
Cena od 6 890 Kč 9 790 KčSleva 30%

Termíny a ceny

červenec 2018
03.07. - 08.07.18 6 dní 6 890 Kč objednej
Poznejte krásy jižní Francie, francouzskou riviéru - Azurové pobřeží, malebnou Provence, Monacké knížectví, kaňon Verdon, Nice, Cannes, Port Grimaud, Saint Tropez a vychutnejte si letní pohodu při koupání na nejkrásnějších místech Azurového pobřeží.

6-ti denní pobytově - poznávací zájezd se zkušeným průvodcem, autobusovou dopravou a ubytováním v pěkném hotelu*** na Azurovém pobřeží s bohatými snídaněmi.

Zažijete historické pamětihodnosti, přírodní krásy i relax a koupání na nádherných plážích jižní Francie. Navštívíme Nice, Cannes, Grasse - světovou metropoli parfémů - nejvoňavější místo na světě. Poznáme jeden z nejhlubších evropských kaňonů - kaňon Verdon a jezero Lac de Ste-Croix s koupáním v jeho tyrkysově modré vodě a provensálské městečko Port Grimaud přezdívané "francouzské Benátky," letovisko St. Tropez a Monacké knížectví - Monte Carlo

Slevy

  • dle věkových kategorií pro děti, juniory a seniory

Cena zahrnuje

  • profesionální průvodce
  • ubytování v hotelu***
  • snídaně v rámci pobytu
  • autobusová doprava
  • pojištění CK

Cena nezahrnuje

  • pojištění léčebných výloh 27,- Kč/os./den
  • Příplatky: příplatek za jednolůžkový pokoj 690 Kč/noc
  • Vstupy v rámci programu (40 - 60 €): šlapadlo u jezera Lac de Ste-Croix cca 15 €/2 os./hod., indiv. návštěva Oceánografického muzea v Monaku: 14 € a 7 € za dítě.

Výlety

  • dle programu

Stravování: snídaně

Bohaté snídaně formou bufetu, včetně nápojů.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: z Ostravy přes Olomouc a Brno, Prahu a ve směru k německým hranicím (na dotaz v CK) – časy budou upřesněny dle nástupních míst.
Doprava: je realizována zájezdovými autokary (klima, nápojový bufet, toaleta).

Ubytování: hotel ***

Kvalitní hotel*** umístěný v rozsáhlé zahradě se zelení vybízející k relaxaci na francouzské riviéře. Klimatizované dvoulůžkové pokoje (na vyžádání i třílůžkové pokoje) s vlastním příslušenstvím, minibarem, Wi-Fi internetovým připojením, satelitní televizí. Samozřejmostí jsou ručníky a osušky na pokojích.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR přes den, nástupní místa po trase z Ostravy přes Olomouc, Brno, Prahu a směr Německo. Časy budou upřesněny podle jednotlivých nástupních míst.
2. den: Nice, koupání, večerní Cannes. Příjezd do Nice v ranních hodinách, Program s průvodcem, procházka po Anglické promenádě, katedrála sv. Reparaty, náměstí Masséna, osobní volno. V podvečer krátká zastávka Cannes, případně možnost promenády Croisette, chodník slávy, Festivalový palác. Večer přejezd do hotelu, ubytování, popř. večeře individuálně. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
3. den: Grasse, Kaňon Verdon, koupání v jezeře Lac de Ste-Croix Po snídani odjedeme do městečka Grasse, světové metropole parfémů, která je nejvoňavějším místem na světě. Návštěva místní nejznámější fabriky na parfémy, např. Galimard, průvodcovaná prohlídka (vstup zdarma). Poté se vydáme po panoramatické silnici ke kaňonu řeky Verdon. Odpoledne koupání v jezeře Lac de Ste-Croix či zapůjčení šlapadel k projížďce po jezeře. Večer návrat do hotelu. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
4. den: Port Grimaud, Saint Tropez, koupání. Po snídani odjedeme do městečka Port Grimaud přezdívaného „francouzské Benátky“, Po prohlídce se vydáme na plavbu lodí z Port Grimaud do letoviska St. Tropez s proslulou četnickou stanicí, Citadelou a přístavem, odpoledne osobní volno, koupání. Večer návrat do hotelu. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
5. den: Po snídani odjezd do Monaka, prohlídka s průvodcem, koupání. Oceánografické muzeum, katedrála knížecí rodiny, Knížecí palác, přístav, kasino Monte Carlo. Poté volný program, možnost koupání na veřejné pláži Larvotto či návštěva Oceánografického muzea. Odjezd z Monaca ve večerních hodinách
6. den: Příjezd do ČR. Návrat zpět do ČR do jednotlivých nástupních míst přes den, v odpoledních či podvečerních hodinách.
TOPlist