Krásy jižní Francie, Azurové pobřeží, Provence, Monako, kaňon Verdon, Saint Tropez, Port Grimaud - Poznávací zájezdy
Poznávací zájezdy

Krásy jižní Francie, Azurové pobřeží, Provence, Monako, kaňon Verdon, Saint Tropez, Port Grimaud

ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
strava: snídaněstrava: snídaně
doprava: autokaremdoprava: autokarem
Cena od 4 890 Kč

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Poznejte krásy jižní Francie, francouzskou riviéru - Azurové pobřeží, malebnou Provence, Monacké knížectví, kaňon Verdon, Port Grimaud a Saint Tropez.

5-ti denní poznávací zájezd se zkušeným průvodcem, autobusovou dopravou a ubytováním v pěkném hotelu*** na Azurovém pobřeží s bohatými snídaněmi.

Zažijete historické pamětihodnosti i přírodní krásy. Navštívíme Monacké knížectví - Monte Carlo, Cannes, Grasse - světovou metropoli parfémů - nejvoňavější místo na světě. Poznáme kaňon řeky Verdon a jezero Lac de Ste-Croix, městečko Grimaud a Port Grimaud přezdívaného „francouzské Benátky“ a letovisko St. Tropez.

Slevy

 • dle věkových kategorií pro děti, juniory a seniory

Cena zahrnuje

 • profesionální průvodce
 • ubytování v hotelu***
 • snídaně v rámci pobytu
 • autobusová doprava
 • pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • pojištění léčebných výloh 27,- Kč/os./den
 • Příplatky: příplatek za jednolůžkový pokoj 690 Kč/noc
 • Vstupy v rámci programu (40 - 60 €): plavba lodí Port Grimaud - St. Tropez 13 €, fakultativně výlet do večerní Nice 12 €, šlapadlo u jezera Lac de Ste-Croix
 • cca 15 €/2 os./hod, indiv. návštěva Oceánografického muzea v Monaku: 14 € a 7 € za dítě.

Výlety

 • dle programu

Stravování: snídaně

Bohaté snídaně formou bufetu, včetně nápojů.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: z Ostravy přes Olomouc a Brno, Prahu a ve směru k německým hranicím (na dotaz v CK) – časy budou upřesněny dle nástupních míst.
Doprava: je realizována zájezdovými autokary (klima, nápojový bufet, toaleta).

Ubytování: hotel ***

Kvalitní hotel*** umístěný v rozsáhlé zahradě se zelení vybízející k relaxaci na francouzské riviéře. Klimatizované dvoulůžkové pokoje (na vyžádání i třílůžkové pokoje) s vlastním příslušenstvím, minibarem, Wi-Fi internetovým připojením, satelitní televizí. Samozřejmostí jsou ručníky a osušky na pokojích.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR přes den, nástupní místa po trase z Ostravy přes Olomouc, Brno, Prahu a směr Německo. Časy budou upřesněny podle jednotlivých nástupních míst.
2. den: Monako, večerní Cannes. Příjezd do Monaka v ranních hodinách, prohlídka s průvodcem. Oceánografické muzeum, katedrála knížecí rodiny, Knížecí palác, přístav, kasino Monte Carlo. Poté volný program, možnost koupání na veřejné pláži Larvotto (dle sezóny) či návštěva Oceánografického muzea. V podvečer krátká zastávka Cannes, případně možnost promenády Croisette, chodník slávy, Festivalový palác. Večer přejezd do hotelu, ubytování, popř. večeře individuálně. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
3. den: Grasse, kaňon Verdon. Po snídani odjedeme do městečka Grasse, světové metropole parfémů, která je nejvoňavějším místem na světě. Návštěva místní nejznámější fabriky na parfémy, např. Galimard, průvodcovaná prohlídka (vstup zdarma). Pokračování po panoramatické silnici ke kaňonu řeky Verdon. Odpoledne možnost koupání v jezeře Lac de Ste-Croix (dle sezóny) či zapůjčení šlapadel k projížďce po jezeře. V době květu levandule, zhruba polovina června až polovina července, zastávkau levandulového pole. Večer návrat do hotelu. Fakultativně možnost večerního výletu do Nice (procházka po Anglické promenádě, katedrála sv. Reparaty, náměstí Masséna, volný program, hotel. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
4. den: Port Grimaud, St.Tropez. Po snídani se vydáme do provensálského městečka Grimaud s ruinami středověkého hradu a s výhledem na záliv St. Tropez. Přejezd do městečka Port Grimaud přezdívaného „francouzské Benátky“, kde jsou možnosti ke koupání (dle sezóny) a čas na volný program. V podvečerních hodinách se vydáme na plavbu lodí z Port Grimaud do letoviska St. Tropez s proslulou četnickou stanicí, Citadelou a přístavem. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.
5. den: Příjezd do ČR. Návrat zpět do ČR do jednotlivých nástupních míst přes den, v odpoledních či podvečerních hodinách.
TOPlist