Holandsko 2018, Amsterdam, burza květin, Alkmaar, Zaanse Schans, Keukenhof, Delft, Rotterdam Naarden - Poznávací zájezdy

Holandsko 2018, Amsterdam, burza květin, Alkmaar, Zaanse Schans, Keukenhof, Delft, Rotterdam Naarden

ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
strava: snídaněstrava: snídaně
doprava: autokaremdoprava: autokarem
Cena od 4 890 Kč 6 890 KčSleva 29%

Termíny a ceny

květen 2018
04.05. - 08.05.18 5 dní 4 890 Kč objednej
Poznávací zájezd - TO NEJKRÁSNĚJŠÍ Z HOLANDSKA 2018 - země květin a unikátních památek, na kterém zažijete:

- EXKURZI NA BURZE KVĚTIN V AALSMEERU, kde probíhá největší květinová burza na světě. Její výsledky dennodenně ovlivňují ceny řezaných a hrnkových květin po celém světě. K vidění je tu obrovské množství těch nejkrásnějších čerstvých květin, ale i tradiční čilý obchodní ruch.

- FASCINUJÍCÍ SÝROVÉ TRHY V ALKMAARU, které probíhají na náměstí Waagplein již od konce 16. století a do dnešní doby se udržely staleté tradice spojené s touto mimořádnou událostí.

- KRÁSY AMSTERDAMU s vodními kanály, úžasnými pamětihodnostmi, architekturou a unikátními muzei s díly slavných mistrů, ale také proslulou Čtvrť červených luceren, brusírnu diamantů nebo projížďku lodí po Grachtech (kanálech), kterými je Amsterdam protkaný.

- PROHLÍDKU UNIKÁTNÍHO SKANZENU ZAANSE SCHANS s větrnými mlýny a množstvím starobylých budov z různých koutů Holandska, včetně sýrárny, kde si můžete zakoupit proslulé lahodné holandské sýry.

- NÁVŠTĚVU NEJVĚTŠÍHO KVĚTINOVÉHO PARKU EVROPY - KEUKENHOF s miliony rozkvetlých květin

- DELFT a ROTTERDAM, kde můžete zažít doslova NEBESKÉ VÝHLEDY z věže EUROMAST, kam vás vyveze výtah až do SAMOTNÉHO NEBE!

- NAAEDEN S PAMÁTNÍKEM JANA AMOSE KOMENSKÉHO V NAARDENU. I v Nizozemí se tak můžete dozvědět mnoho nového o našem "učiteli národů"

Co Vám dále na našich zájezdech nabízíme:

KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ ve velmi pěkném hotelu*** s bohatými SNÍDANĚMI

ZKUŠENÉHO A KVALITNÍHO PRŮVODCE, klienty vysoce hodnoceného za odbornost a přístup ke klientům.

NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY VSTUPŮ do památek, muzeí a atrakcí. Naši průvodci vždy v rámci přípravy zájezdu dojednávají jednotlivé vstupy za nejvýhodnějších podmínek pro Vás.

AUTOBUSOVOU DOPRAVA ZÁJEZDOVÝMI AUTOBUSY vybavenými klimatizací, toaletou, s možností občerstvení u řidičů a zkušené řidiče s mnohaletou praxí na zahraničních zájezdech.

Poznáte úchvatný Amsterodam - nizozemské Benátky, fascinující Alkmaar, historický skanzen Zaanse Schans, který je obrazem Holandska 17. a 18. století, Delft, Rotterdam, Naarden a další místa.
Můžete se těšit na lány tulipánů, největší květinový park Keukenhof, větrné mlýny, lahodné sýry, nádherné diamanty či unikátní umělecká díla světových mistrů.

Slevy

 • Sleva Last Minute!

Cena zahrnuje

 • dopravu zájezdovým autobusem
 • přepravní poplatky
 • 2x ubytování v hotelu***
 • pokoje s vlastní koupelnou a WC
 • 2x snídaně v hotelu
 • služby zkušeného průvodce
 • pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • kapesné dle vlastního uvážení, vstupy dle zájmu
 • doporučujeme fakultativně 40€ celkem na Keukenhof, výlet lodí po Amsterdau a věž Euromast
 • pojištění léčebných výloh od 27,- Kč/os./den
 • Dárkový poukaz tištěný plnobarevný s individuálním věnováním zaslaný poštou 49Kč

Výlety

 • dle programu

Stravování: snídaně

Bufetové snídaně v hotelu.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Jihlava, Praha. Jiná nástupní místa jsou možná po dohodě s CK.Doprava je realizována zájezdovými autokary s klimatizací, toaletou a občerstvením.

Ubytování: hotel ***

UBYTOVÁNÍ 2 NOCI V HOTELU Campanile Delft*** dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím na pokoji (vlastní koupelna a WC), popř. třílůžkové pokoje na vyžádání.

Program zájezdu

1. den: pátek 4.5.
v odpoledních hodinách odjezd z ČR, nástupy z Ostravy (odpoledne, dle upřesnění) směrem do Olomouce, Brna, Prahy.
2. den: sobota 5.5.V ranních hodinách návštěva světoznámé burzy květin v Aalsmeeru. Přejezd do Alkmaaru, kde zažijete slavné sýrové trhy. Celodenní prohlídka Amsterdamu s průvodcem i osobní volno, prohlídka unikátních architektonických skvostů, možnost návštěvy Rijksmusea proslulého především díly holandských mistrů, návštěva květinového trhu, blešího trhu, možnost projížďky lodí po kanálech, tzv. grachtech, návštěva brusírny diamantů, atd. Přejezd na ubytování a nocleh v hotelu.
3. den: neděle 6.5.
Snídaně v hotelu, prohlídka skanzenu Zaansee Schans s větrnými mlýny. Návštěva Keukenhofu, unikátního květinového parku rozkládajícího se na ploše 20 hektarů, který je největším květinovým parkem v Evropě se 6 milióny květin, překrásnými jezírky a potůčky, tematickými zahradami a výstavami v pavilonech. Zastávka v Delftu a v Rotterdamu, kde můžete vystoupat na věž Euromast ve speciálním výtahu doslova do oblak! Přejez do hotelu. Nocleh v hotelu.
4. den: pondělí 7.5.
Snídaně v hotelu, Naarden - památník Jana Amose Komenského, Amsterdam - prohlídka s průvodcem i osobní volno. Druhá část průvodcované prohlídky, mimo jiné i prohlídka proslulé Čtvrti červených luceren, atd. Odjezd z Amsterdamu ve večerních hodinách.
5. den: úterý 8.5.
Příjezdy domů, v Čechách a na Moravě přes den.
TOPlist