Krásy jižní Itálie, Řím, Vatikán, Neapol, Vesuv, Pompeje a ostrov Capri, poznávací zájezd, hotel**** - Poznávací zájezdy
Poznávací zájezdy

Krásy jižní Itálie, Řím, Vatikán, Neapol, Vesuv, Pompeje a ostrov Capri, poznávací zájezd, hotel****

ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
strava: snídaněstrava: snídaně
doprava: autokaremdoprava: autokarem
Cena od 4 890 Kč 8 790 KčSleva 44%

Termíny a ceny

duben 2018
27.04. - 01.05.18 5 dní 4 890 Kč objednej
Poznejte krásy jižní Itálie, nejnavštěvovanější památky Evropy i přírodní bohatství.

Místa, kde kráčela historie i úžasné scenérie Vesuvu, Pompejí a přírodní krásy ostrova Capri. Užijte si pobyt v kvalitním hotelu**** se snídaněmi.

5-ti denní poznávací zájezd se zkušeným průvodcem, autobusovou dopravou a ubytováním v kvalitním hotelu**** se snídaněmi za krásami jižní Itálie, kde navštívíme starobylý Řím a Vatikán, zažijeme slavný Vesuv, Pompeje, krásnou Neapol a nádherný ostrov Capri.

Slevy

 • dle věkových kategorií pro děti, juniory a seniory

Cena zahrnuje

 • profesionální průvodce
 • ubytování v hotelu****
 • snídaně v rámci pobytu
 • autobusová doprava
 • pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • pojištění léčebných výloh 27,- Kč/os./den
 • (na vyžádání v CK)
 • vstupné a příplatky: příplatek za jednolůžkový pokoj 690 Kč/noc
 • vstupné v rámci programu (40 - 60 €): přejezd lodí na ostrov Capri: 38 €, lanovka na Capri: 3,60 €, okružní plavba okolo Capri: 18 €, Forum Romanum a Coloseum: 12 €

Výlety

 • dle programu

Stravování: snídaně

Bohaté snídaně formou bufetu, včetně nápojů.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: z Ostravy přes Olomouc a Brno, Prahu a ve směru k německým hranicím (na dotaz v CK) – časy budou upřesněny dle nástupních míst.
Doprava: je realizována zájezdovými autokary (klima, toaleta, minibar).

Ubytování: hotel ****

Kvalitní hotel**** s klimatizovanými pokoji s vlastním příslušenstvím, minibarem, Wi-Fi internetovým připojením, satelitní televizí, sejfem, vysoušečem vlasů, atd. Samozřejmostí jsou ručníky a osušky na pokojích.
Hotel je umístěn u známých termálních lázní Agnano Terme u Neapole.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR přes den, nástupní místa po trase z Ostravy přes Olomouc, Brno, Prahu a směr Německo. Časy budou upřesněny podle jednotlivých nástupních míst.
2. den: Řím a Vatikán. Příjezd do Říma v ranních hodinách, celodenní prohlídka nejproslulejších míst Říma a jeho antických památek, prohlídka Vatikánu nebo volitelný individuální program. Koloseum, Forum Románum, Kapitol, Kapitolské náměstí, Benátské náměstí, prohlídka Pantheonu, Kostel Santa Maria Maggiore, náměstí Navona a další (dle časových možností a zájmu prohlídka dalších pamětihodností), prohlídka Vatikánu. Odjezd z Říma ve večerních hodinách na ubytování poblíž Neapole.. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
3. den: Vesuv, Pompeje a Neapol. Po snídani vyjedeme na Vesuv s nádherným výhledem na Neapolský záliv a ostrovy Capri, Ischia a Procida. Poté se vydáme do nedalekých Pompejí, antického města, které bylo v roce 79 „pohřbeno“ výbuchem Vesuvu. Osobní volno na prohlídku tohoto unikátního archeologického areálu. Návštěva Neapole, jejíž historické jádro je zahrnuto v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Procházka kolem hradu Castel Nuovo, Galerie Umberto, Teatro San Carlo, nejstarší činná operní scéna v Evropě. Na Piazza del Plebiscito uvidíte královský palác Palazzo Reale a kostel San Francesco di Paola. Osobní volno. Návrat na hotel. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
4. den: Neapol, ostrov Capri. Po snídani odjedeme do Neapole, odkud se vydáme z místního přístavu na ostrov Capri, jenž je perlou Neapolského zálivu, alternativně osobní volno v Neapoli. Možnost absolvování vyhlídkové okružní plavby okolo ostrova Capri, možnost koupání (dle sezóny), prohlídka stejnojmenného hlavního městečka Capri, popř. klidnějšího Anacapri. Z ostrova Capri odplujeme k večeru zpět do Neapole k odjezdu zpět do ČR. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
5. den: Příjezd do ČR. Návrat zpět do ČR do jednotlivých nástupních míst přes den, v odpoledních či podvečerních hodinách.
TOPlist