Chorvatsko Makarská riviéra s výlety v ceně, pobytově poznávací zájezd 2019 - Poznávací zájezdy

Chorvatsko Makarská riviéra s výlety v ceně, pobytově poznávací zájezd 2019

ubytování: ubytování:
strava: strava:
doprava: autokaremdoprava: autokarem
Cena od 3 990 Kč

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Po stopách historie a přírodních krás, i za odpočinkem na plážích Makarské riviéry!

DOVOLENÁ U MOŘE AKTIVNĚ - nebaví Vás celý den jen ležet na pláži? Spojte tedy letní dovolenou s atraktivními výlety do okolí a využijte tak opravdu naplno každý den!

POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ zájezd do oblasti Dalmácie Vám nabídne koupání na nádherných plážích Makarské riviéry i ochutnávku dalmatské kultury, historie a přírodních krás.

UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNECH + DOPRAVA + VÝLETY (kromě fakultativních) + ČESKÝ PRŮVODCE na výletech ZA JEDINEČNOU SUPER CENU!

Slevy

  • AKČNÍ CENA pro SENIORY 60+ a DĚTI do 15let = 4490Kč

Cena zahrnuje

  • 7x Ubytování ve studiích nebo apartmánech
  • Dopravu autobusem
  • Výlety (kromě fakultativních)
  • Česky mluvící průvodce na výletech

Cena nezahrnuje

  • Pobyt. taxa 50Kč/os/noc - dospělý,30Kč (12-18let)
  • možnost POLOPENZE jen za 2290Kč/os/pobyt
  • Poj. léčebných výloh od 27,- Kč/os./den
  • Dárkový poukaz tištěný plnobarevný s individuálním věnováním zaslaný poštou 49Kč

Výlety

  • Dle programu zájezdu

Stravování:

Možnost POLOPENZE jen za 2100Kč/os/pobyt.

Doprava: autokarem

Nástupní místa: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Přerov, Frenštát p.R., Rožnov p. R., Valašské Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Kroměříž, Uherské Hradiště, Veselí n.M., Strážnice, Hodonín, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav, Bratislava. Odjezd z Prahy a Jihlavy svozem a rozvozem do Brna a zpět za příplatek 390 Kč obousměrně za Prahu a 250 Kč za Jihlavu. Jiná nástupní místa (po trase a dle počtu osob) jsou možná po dohodě s CK.
Doprava: je realizována pohodlnými klimatizovanými zájezdovými autokary s WC, audio video okruhem a minibarem s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách).

Ubytování

Ubytování je zajištěno v pěkných a vybavených studiích nebo apartmánech na pobřeží Makarské riviéry cca 20-120m od pláže.

Studia a apartmány jsou 2, 3, 4 i více - lůžkové: WC, sprcha, lednice, kuchyňský kout, balkon/terasa, u většiny možnost klimatizace.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách
2. den: Ubytování na pobřeží Makarské riviéry , pobyt u moře
3. den: Volný program, pobyt u moře, koupání
4. den: Dopoledne pobyt u moře, odpoledne výlet do města Makarská - krásná promenáda, Kačičevovo náměstí s barokním kostelem, přístav, obchůdky, kavárny, tržnice...
5. den: Celodenní výlet do Dubrovníku Prohlídka historického města obklopeného hradbami s českou průvodkyní, památka UNESCO
6. den: Lodní výlet na Korčulu (fakultativně cca 250 HRK), prohlídka historického centra se starými hradbami, rodiště cestovatele Marca Pola
7. den: Celodenní výlet: Mostar, Medjugorje, vodopády Kravica, Bačinská jezera - ponořte se do přírodních, kulturních a historických krás Bosny a Hercegoviny
8. den: Volný program, pobyt u moře, koupání
TOPlist