Francie Paříž a Versailles, romantika, zážitky, vše v ceně - Poznávací zájezdy

Francie Paříž a Versailles, romantika, zážitky, vše v ceně

ubytování: hotelubytování: hotel
strava: snídaněstrava: snídaně
doprava: autokaremdoprava: autokarem
Cena od 2 990 Kč

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
Navštivte překrásnou PAŘÍŽ a zažijte proslulý zámek a zahrady VERSAILLES!

Francie PAŘÍŽ a VERSAILLES, poznávací zájezd!


Navštívíte a zažijete to nejlepší co PAŘÍŽ a její okolí svým návštěvníkům nabízí - Louvre, Eiffelovu věž, Invalidovnu, Champs Ellysées, náměstí Svornosti, Notre Dame a další skvosty, PROSLULÝ ZÁMEK VERSAILLES se zahradami.

Můžete také zažít romantickou projížďku lodí po Seině, francouzskou kuchyni a nasát atmosféru jednoho z nejromantičtějších míst na zeměkouli.

Profesionální průvodce umocní Vaše zážitky, rozšíří obzory a bude Vám ve Vašem poznávání nápomocen.
V případě zájmu si můžete realizovat vlastní individuální program - prosíme informovat o tomto průvodce v průběhu zájezdu a dohodnout následný čas a místo, kdy se připojíte ke skupině.
Výše uvedený program může být individuálně upraven a optimalizován průvodcem.

Cena zahrnuje

 • doprava
 • přepravní poplatky
 • 1x ubytování hotel F1
 • při třech os. na pokoji
 • pojištění CK
 • profesionální průvodce

Cena nezahrnuje

 • snídaně 129,- Kč / 1 snídaně
 • při ubytování pouze 2 osob na pokoji je příplatek 390 Kč/os.
 • vstupy dle zájmu: Eifelovka, Louvre, Versailles, projížďka lodí, přejezdy podzemní i nadzemní dráhou (celkem cca 60 Euro)
 • pojištění léčebných výloh 29,- Kč/os./den
 • kapesné dle vlastního uvážení

Stravování: snídaně

Snídaně v hotelu Formule 1 za příplatek.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: z Ostravy, FM, NJ, Příbor, Hranice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Praha, Plzeň – časy budou upřesněny dle nástupních míst.Doprava: je realizována zájezdovými autokary s WC, audio - video okruhem a dostatečným zavazadlovým prostorem pro přepravu zavazadel. Cestujícím je k dispozici minibar s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách).

Ubytování: hotel

Ubytování v hotelu Formule 1 po třech osobách v pokoji nebo za příplatek je možné ubytování pouze po dvou osobách na pokoji.

Program zájezdu

1. den: Odjezd.
Odjezdy z ČR po trase z Ostravy přes den kolem poledne (čas bude upřesněn dle konečného počtu nástupních míst), přes Olomouc, Brno, Prahu (17:00) a Plzeň přejezd přes Německo do Francie.
2. den: Příjezd do Paříže
v ranních hodinách. Prohlídka historického centra, Vítězný oblouk, Champs Elyssées, náměstí Concorde, Radnice, kulturní Centre Pompidou, náměstí Pigalle, kabaret Moulin Rouge, Les Halles, kostel St. Eustach, Justiční palác. Latinská čtvrť: Panthéon, universita Sorbonna, Lucemburská zahrada. Večerní Montmartre. Odjezd na hotel, ubytování a nocleh.
3. den: Poznávací program v Paříž.
Odjezd z hotelu do Versailles, prohlídka zahrad a zámku. Přejezd do centra Paříže. Poznávací program v Paříži: Eiffelova věž, Martovo pole, Invalidovna resp. její část Église du Dome, kde je hrobka Napoleona, jehož ostatky sem byly přivezeny z Elby, Alexandrův most, zahrady Tuilleries. Návštěva muzea Louvre, galerie umělecké galerie v bývalém nádraží d´Orsay s díly proslulých impresionistů. La Défense - supermoderní čtvrť s La Grande Arche. Romantická projížďka lodí po Seině (fakultativně). Odjezd z Paříže ve večerních hodinách dle pokynů průvodce.
4. den: Návrat.
Příjezd domů, výstupy po trase přes den, Praha cca 10-11.hod, Brno 13.-14.hod., Ostrava cca 16.hod.
TOPlist