Paříž a Versailles pouze 1 prodloužený termín v roce - Poznávací zájezdy

Paříž a Versailles pouze 1 prodloužený termín v roce

ubytování: hotel **+ubytování: hotel **+
strava: snídaněstrava: snídaně
doprava: autokaremdoprava: autokarem
Cena od 6 290 Kč
Navštivte překrásnou PAŘÍŽ, zažijte proslulý zámek a zahrady VERSAILLES!

Francie PAŘÍŽ a VERSAILLES, poznávací zájezd!


Navštívíte a zažijete to nejlepší co PAŘÍŽ a její okolí svým návštěvníkům nabízí - Louvre, Eiffelovu věž, Champs Ellysées, náměstí Svornosti, Notre Dame a další skvosty, PROSLULÝ ZÁMEK VERSAILLES se zahradami.

Můžete také zažít romantickou projížďku lodí po Seině, francouzskou kuchyni a nasát atmosféru jednoho z nejromantičtějších míst na zeměkouli.

Profesionální průvodce umocní Vaše zážitky, rozšíří obzory a bude Vám ve Vašem poznávání nápomocen.
V případě zájmu si můžete realizovat vlastní individuální program - prosíme informovat o tomto průvodce v průběhu zájezdu a dohodnout následný čas a místo, kdy se připojíte ke skupině.
Výše uvedený program může být individuálně upraven a optimalizován průvodcem.

Informativní ceny vstupů:
Eifelova věž: 2. patro pěšky 15 euro, 2. patro výtahem 20 euro, 3. patro výtahem 30 euro
Vítězný oblouk: zdarma do 25 let (13 euro), Louvre: zdarma do 25 let (17 euro), Musée d´Orsay: zdarma do 25 let (17 euro), Centre Pompidou: zdarma do 25 let (15 euro), Invalidovna: zdarma do 25 let (14 euro), Musee Grevin (muzeum voskových figurín) 26 euro, studenti 23,50 euro, do 14 let 19 euro, Tour Montparnasse 21 euro, 12-17 let 16 euro, do 11 let 12 euro, plavba po Seině 16 euro, do 11 let 9 euro.

Cena zahrnuje

 • profesionální průvodce
 • doprava autobusem
 • ubytování v hotelu
 • pokoje s vlastním příslušenstvím
 • snídaně kontinentální
 • pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • pojištění léčebných výloh 41,- Kč/os./den
 • místní taxy, vjezdy autokarem do terminálů, vjezdy do historického centra města - 15 €
 • Eura na přesun metrem po centru – 10 €
 • vstupy cca 40-60 Euro (nepovinné)
 • kapesné dle vlastního uvážení
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 890,-/noc

Stravování: snídaně

Snídaně formou kontinentálního bufetu včetně nápojů v ceně zájezdu.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: z Ostravy, FM, NJ, Příbor, Hranice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Praha, Plzeň – časy budou upřesněny dle nástupních míst.Doprava: je realizována zájezdovými autokary s WC, audio - video okruhem a dostatečným zavazadlovým prostorem pro přepravu zavazadel. Cestujícím je k dispozici minibar s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách).

Ubytování: hotel **+

Hotel Premiere Classe / Hotel Ibis poskytuje příjemné ubytování v pohodlných a dobře vybavených pokojích s vlastním příslušenstvím na pokoji (koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem a toaletou), satelitní televizí a Wi-Fi přístupem k internetu zdarma.

Program zájezdu

1. den: Odjezd.
Odjezdy z ČR po trase z Ostravy přes den kolem poledne (čas bude upřesněn dle konečného počtu nástupních míst), přes Olomouc, Brno, Prahu (17:00) a Plzeň přejezd přes Německo do Francie.
2. den: Příjezd do Paříže
v ranních hodinách. Program: Eiffelova věž, projížďka lodí po Seině, La Défence. Volno. Odjezd na hotel, ubytování a nocleh. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
3. den: Poznávací program v Paříž.
Po snídani odjezd z hotelu do Versailles. Volno k návštěvě zámku a zahrad. Na odpoledne přesun do Paříže. Poznávací program v Paříži: Concorde, Champs Ellysée, Vítězný oblouk, volno. Věž Montparnasse – vyhlídka na celou Paříž. Odjezd z Paříže ve večerních hodinách dle pokynů průvodce. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
4. den: Poznávací program v Paříž.
Po snídani odjezd z hotelu. Program: Louvre, Latinská čtvrť, Sorbona, Ostrov Cité, Notre Dame, Centrum Georges Pompidou, Kostel sv. Eustacha. Královský palác. Volno. Čtvrť Montmartre. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem. Večer odjezd z Paříže, cesta směr ČR.
5. den: Návrat.
Příjezd domů, výstupy po trase přes den.