Májová Paříž poznávání, zážitky, VŠE V CENĚ, doprava, ubytování, průvodce - Poznávací zájezdy

Májová Paříž poznávání, zážitky, VŠE V CENĚ, doprava, ubytování, průvodce

ubytování: hotel **+ubytování: hotel **+
strava: snídaněstrava: snídaně
doprava: autokaremdoprava: autokarem
Cena od 4 590 Kč 5 490 KčSleva 16%

Termíny a ceny

květen 2024
01.05. - 04.05.24 4 dny 4 590 Kč objednej
23.05. - 26.05.24 4 dny 4 590 Kč objednej
Poznávací zájezd do Paříže - navštívíte a zažijete to nejlepší co Paříž svým návštěvníkům nabízí - Louvre, Eiffelovu věž, Invalidovnu, Champs Ellysées, náměstí Svornosti a další skvosty.
Můžete také zažít romantickou projížďku lodí po Seině, zažít francouzskou kuchyni a nasát atmosféru jednoho z nejromantičtějších míst na zemi.

Pro děti až do 14 let další sleva v objednávce.

Vše v ceně, ubytování v hotelu, pokoje s vlastním příslušenstvím, snídaně, zkušený průvodce a doprava zájezdovým autobusem, nástupy po trase přes celou ČR z Ostravy přes Olomouc, Brno, Prahu, Rozvadov, bez jakéhokoliv příplatku.

Profesionální průvodce Vám umocní Vaše zážitky, rozšíří obzory a bude Vám ve Vašem poznávání nápomocen. V případě zájmu si můžete realizovat vlastní individuální program

Na našich zájezdech Vám nabízíme:

Žádné příplatky za nástupní místa od Ostravy až po Rozvadov.

Kvalitní hotely ověřené hotely se snídaněmi, pokoje s vlastním sociálním příslušenstvím.

Zkušené průvodce, klienty pozitivně hodnocené za odbornost a osobní přístup.

Nejvýhodnější ceny vstupů do památek, muzeí a atrakcí. Naši průvodci v rámci přípravy zájezdu dojednávají jednotlivé vstupy za nejvýhodnějších podmínek pro Vás.

Autobusová doprava zájezdovými autobusy vybavenými klimatizací, toaletou, s možností občerstvení u řidičů. Zkušení řidiči s mnohaletou praxí na zahraničních zájezdech.

Žádné příplatky za nástupní místa přes celou ČR po trase z Ostravy přes Olomouc, Brno, Prahu, Beroun, Plzeň, Rozvadov.
Uvedený program může být individuálně upraven a optimalizován průvodcem. V případě potřeby programu může být využita i místní doprava (metro, apod.) v ceně cca 3€ - 6€ za přejezd.

Informativní ceny vstupů:
Eifelova věž: 2. patro pěšky 15 euro, 2. patro výtahem 20 euro, 3. patro výtahem 30 euro
Vítězný oblouk: zdarma do 25 let (13 euro), Louvre: zdarma do 25 let (17 euro), Musée d´Orsay: zdarma do 25 let (17 euro), Centre Pompidou: zdarma do 25 let (15 euro), Invalidovna: zdarma do 25 let (14 euro), Musee Grevin (muzeum voskových figurín) 26 euro, studenti 23,50 euro, do 14 let 19 euro, Tour Montparnasse 21 euro, 12-17 let 16 euro, do 11 let 12 euro, plavba po Seině 16 euro, do 11 let 9 euro.

Slevy

 • dle věkových kategorií

Cena zahrnuje

 • profesionální průvodce
 • ubytování v hotelu
 • kontinentální snídaně
 • pokoje s vlastním příslušenstvím
 • doprava autobusem
 • pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • pojištění léčebných výloh 41,- Kč/os./den
 • místní taxy, vjezdy autokarem do terminálů, vjezdy do historického centra města - 10 €
 • Eura na přesun metrem po centru – 10 €
 • vstupy cca 40-60 Euro (nepovinné)
 • kapesné dle vlastního uvážení
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 890,-/noc

Výlety

 • v rámci programu

Stravování: snídaně

Kontinentální snídaně formou bufetu včetně nápojů v ceně zájezdu.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: z Ostravy, FM, NJ, Příbor, Hranice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Praha, Plzeň – časy budou upřesněny dle nástupních míst.

Doprava: je realizována zájezdovými autokary s WC, audio - video okruhem a dostatečným zavazadlovým prostorem pro přepravu zavazadel. Cestujícím je k dispozici minibar s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách).

Ubytování: hotel **+

Hotel Premiere Classe / Hotel Ibis poskytuje příjemné ubytování v pohodlných a dobře vybavených pokojích s vlastním příslušenstvím na pokoji (koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem a toaletou), satelitní televizí a Wi-Fi přístupem k internetu zdarma.

Program zájezdu

1. den: Odjezd.
Odjezdy z ČR po trase z Ostravy přes den kolem poledne (čas bude upřesněn dle konečného počtu nástupních míst), přes Olomouc, Brno, Prahu (cca 17:00) a Plzeň přejezd přes Německo do Francie.
2. den: Příjezd do Paříže
v ranních hodinách. Poznávací program: Eiffelova věž, Martovo pole, Trocadero. Champs Ellysée, Vítězný oblouk, Montmartre - umělecká čtvrť,volno na nákupy.Možnost projížďky lodí po Seině (fakultativně). Odjezd na hotel, ubytování a nocleh. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
3. den: Poznávací program v Paříž.
Odjezd z hotelu: Prohlídka historického centra, např. Concorde, Tuillerieské zahrady, Louvre, Notre Dame, Latinská čtvrť, Radnice,Universita Sorbonna, Pantheon, Večerní Montparnasse. Odjezd z Paříže ve večerních hodinách dle pokynů průvodce. Pozn. Aktuální průběh programu může být změněn či upraven průvodcem.
4. den: Návrat.
Příjezd domů, výstupy po trase přes den.