Azurové pobřeží a krásy Provence, pobytově poznávací zájezd s koupáním v moři - Poznávací zájezdy

Azurové pobřeží a krásy Provence, pobytově poznávací zájezd s koupáním v moři

ubytování: hotel **+ubytování: hotel **+
strava: snídaněstrava: snídaně
doprava: autokaremdoprava: autokarem
Cena od 5 590 Kč 9 790 KčSleva 43%

Termíny a ceny

srpen 2019
28.08. - 01.09.19 5 dní 5 590 Kč objednej
září 2019
25.09. - 29.09.19 5 dní 5 590 Kč objednej
květen 2020
27.05. - 31.05.20 5 dní 5 590 Kč objednej
červen 2020
10.06. - 14.06.20 5 dní 5 590 Kč objednej
24.06. - 28.06.20 5 dní 5 590 Kč objednej
červenec 2020
15.07. - 19.07.20 5 dní 5 590 Kč objednej
29.07. - 02.08.20 5 dní 5 590 Kč objednej
Azurové pobřeží, jedno z nejkrásnějších pobřeží na světě, malebná Provence
Monako, Éze, Grimaud, Port Grimaud, Saint Tropez a Nice

5-ti denní pobytově - poznávací zájezd na Azurové pobřeží a Provence, s koupáním v moři na plážích v Monackém knížectví, v Port Grimaud a v Nice, se zkušeným a oblíbeným průvodcem, autobusovou dopravou a ubytováním v hotelu na Francouzské riviéře v pokojích s vlastním sociálním příslušenstvím a se snídaněmi.

Pro děti až do 14 let další sleva v objednávce!

Vše v ceně: ubytování v hotelu, vydatné snídaně, průvodce, doprava pohodlným zájezdovým autobusem, sklopné sedačky, rozšiřitelné do boku.

Užijte si dovolenou na Azurovém pobřeží, v oblasti nacházející se mezi italskými hranicemi a řekou Rhônou, v Monackém knížectví a na Francouzské riviéře, s prosluněnými plážemi a azurově modrým mořem. Jen tady si můžete vychutnat pravou tvář Provence se všemi odstíny.

Zažijete historické pamětihodnosti, přírodní krásy, relax a koupaní v moři na nádherných plážích Monaka a Francouzské riviéry.

Navštívíme Monacké knížectví, Monte Carlo, středověkou vesničku Éze vonící parfémy s exkurzí v manufaktuře Fragonard, proslulé středověké městečko Grimaud se zříceninou středověkého hradu, s panoramatickými výhledy na Francouzskou riviéru, francouzské "Benátky" Port Grimaud, výlet lodí do Saint Tropez a výstavní město Nice, považované za hlavní město Francouzské riviéry, s jeho exkluzivními plážemi, promenádami lemovanými palmami, výstavnými hotely, pamětihodnostmi, muzei, tržnicí s přírodními produkty všeho druhu a hradem, který symbolizuje pozůstatky města, které zde postavili starověcí Řekové.

Na našich zájezdech Vám nabízíme:

Žádné příplatky za nástupní místa od Ostravy až po Rozvadov.
Kvalitní hotely ověřené hotely se snídaněmi, pokoje s vlastním sociálním příslušenstvím.
Zkušené průvodce, klienty vysoce hodnocené za odbornost a přístup ke klientům.
Nejvýhodnější ceny vstupů do památek, muzeí a atrakcí. Naši průvodci v rámci přípravy zájezdu dojednávají jednotlivé vstupy za nejvýhodnějších podmínek pro Vás.
Autobusová doprava zájezdovými autobusy vybavenými klimatizací, toaletou, s možností občerstvení u řidičů. Zkušení řidiči s mnohaletou praxí na zahraničních zájezdech.
Žádné příplatky za nástupní místa přes celou ČR po trase z Ostravy přes Olomouc, Brno, Velké Meziříčí, Jihlavu, Humpolec, Prahu, Beroun, Plzeň, Rozvadov.

Slevy

 • First / Last moment cena
 • dle věkových kategorií

Cena zahrnuje

 • profesionální průvodce
 • ubytování v hotelu v pokojích s vlastním příslušenstvím
 • snídaně v rámci pobytu
 • autobusová doprava
 • pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • Pojištění léčebných výloh 27,- Kč/os./den
 • Příplatky: příplatek za obsazení pokoje jen jednou osobou 690 Kč/noc.
 • Vstupy v rámci programu: nepovinné - např. indiv. návštěva Oceánografického muzea v Monaku 16 Euro, do 12 let 8 Euro
 • Plavba lodí do Saint Tropez 13 - 15 Euro, do 12 let 7 - 8 Euro, více informací podá průvodce v průběhu zájezdu

Výlety

 • dle programu

Stravování: snídaně

Bohaté snídaně včetně nápojů. Francouzské bagety, croissant, máslo, marmeláda, nutela, šunka, salám, sýr, vajíčko, ovoce.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: z Ostravy přes Olomouc a Brno, Prahu a ve směru k německým hranicím (na dotaz v CK) – časy budou upřesněny dle nástupních míst.
Doprava: je realizována zájezdovými autokary (klima, nápojový bufet, toaleta).

Ubytování: hotel **+

Hotel s vlastním sociálním příslušenstvím na pokojích včetně wifi zdarma, na Azurovém pobřeží.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR přes den, nástupní místa po trase z Ostravy přes Olomouc, Brno, Prahu, Plzeň, Rozvadov. Časy budou upřesněny podle jednotlivých nástupních míst.
2. den: Příjezd do Monackého knížectví v ranních hodinách, Monte Carlo - prohlídka s průvodcem, Oceánografické muzeum, katedrála knížecí rodiny, Knížecí palác, přístav, kasino Monte Carlo. Poté volný program, možnost koupání na veřejné pláži Larvotto. Odjezd z Monaca v pozdějších odpoledních hodinách, vesnička Éze, vonící parfémy s exkurzí ve známé manufaktuře parfémů Fragonard. Odjezd na ubytování do hotelu na Azurovém pobřeží.
3. den: Po snídani se vydáme za krásami Provence do městečka Grimaud s ruinami středověkého hradu a úchvatným výhledem na celý záliv. Poté navštívíme „Francouzské Benátky“, městečko Port Grimaud, které vás uchvátí zcela osobitou atmosférou. Ve volném čase si ji můžete dál užívat podle sebe, včetně koupání v moři a lenošení na pláži. V pozdějším odpoledni se vydáme na plavbu lodí do přístavního městečka Saint Tropez se slavnou četnickou stanicí. Po prohlídce Saint Tropez a rozchodu pro individuální program, odjedeme lodí zpátky do Port Grimaud a autobusem do hotelu.
4. den: Po snídani odjedeme do "hlavního města" Azurového pobřeží Nice, prohlédneme si s průvodcem město, jeho pamětihodnosti, projdeme se po Anglické promenádě, uvidíme katedrálu sv. Reparaty, náměstí Masséna, městskou tržnici s nepřeberným sortimentem přírodních produktů, vyjdeme na kopec Castle Hill s hradem, který je pozůstatkem starověkého města a odkud si užijeme dech beroucí výhledy na přímořské letovisko. Následovat bude koupání na pláži v Nice a osobní volno. Odjezd z Nice ve večerních hodinách (kolem 19.h) a cesta domů.
5. den: Příjezd do ČR. Návrat zpět do ČR do jednotlivých nástupních míst přes den, v odpoledních či podvečerních hodinách.
TOPlist