Itálie Benátky a Lido di Venecia - poznávání a koupání v moři, výlety lodí na ostrovy Murano, Burano - Poznávací zájezdy

Itálie Benátky a Lido di Venecia - poznávání a koupání v moři, výlety lodí na ostrovy Murano, Burano

ubytování: bez ubytováníubytování: bez ubytování
strava: bez stravystrava: bez stravy
doprava: autokaremdoprava: autokarem
Cena od 1 590 Kč 1 980 KčSleva 20%

Termíny a ceny

červenec 2024
02.07. - 04.07.24 3 dny 1 590 Kč objednej
09.07. - 11.07.24 3 dny 1 590 Kč objednej
16.07. - 18.07.24 3 dny 1 590 Kč objednej
23.07. - 25.07.24 3 dny 1 590 Kč objednej
30.07. - 01.08.24 3 dny 1 590 Kč objednej
srpen 2024
06.08. - 08.08.24 3 dny 1 590 Kč objednej
13.08. - 15.08.24 3 dny 1 590 Kč objednej
20.08. - 22.08.24 3 dny 1 590 Kč objednej
27.08. - 29.08.24 3 dny 1 590 Kč objednej
Letní Benátky - poznávání s průvodcem i koupání v moři na rozlehlých plážích Lido de Venecia se zlatavým pískem, výlety lodí na ostrovy Murano, Burano.
Benátky jsou turistickým cílem po celý rok, v létě si však vedle poznávání památek a romantiky můžete užít i koupání v moři.

CELODENNÍ LODNÍ LÍSTEK MŮŽETE VYUŽÍT KE KOUPÁNÍ NA OSTROVĚ LIDO A TAKÉ K VÝLETŮM NA VŠECHNY OSTROVY BENÁTSKÉ LAGUNY!

LIDO DE VENECIA! - Benátské Lido je ostrov, který je nazývaný jako „Zlatý Ostrov“, kde na místních 12-ti kilometrech pláží můžete vychutnávat klid a odpočinek nebo si užít procházky v ulicích lemovaných stromy a krámky nebo po historickém Borgo Malamocco s úzkými uličkami a kanály.

Ostrov Murano je souborem malých ostrovů propojených systémem mostů, který se nachází severozápadně od Benátek. Murano je světově proslulé díky starodávné sklářské lidové tvorbě.

Ostrov Burano je ostrov ležící v benátské zátoce známy především díky barevným domkům a řemeslné výrobě krajek. Když přijedete na Burano je třeba navštívit nakloněnou zvonici a užít si klidu místních ulic, barev a květin, které zdobí balkóny místních domů.
Na náměstí s kostelem se každou středu pořádá týdenní trh.

A pokud si budete chtít odpočinout či se schovat před letním sluncem, tak Vás vysvobodí některá z příjemných restaurací či kaváren, kterých je v Benátkách nepočítaně. Není nad příjemné posezení s Vašim nejbližším nebo s přáteli u skleničky Prosseca, šálku dobré kávy či pravého italského kapučína, navíc na tak romantickém místě jakým jsou Benátky. Najděte si volný čas a prožijte ho v Benátkách s tím, kdo je Vašemu srdci nejbližší ...
Více o programu zájezdu

Slevy

  • ZVÝHODNĚNÁ CENA

Cena zahrnuje

  • Dopravu pohodlným zájezdovým autokarem (klima, WC, bar)
  • Služby zkušeného profesionálního průvodce
  • Zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje

  • 1,45€ transfer Mestre-Benátky, jeden směr
  • volitelně 25€ celodenní lodní lístek do Lida a na ostrovy Murano, Burano a další
  • doporučené kapesné 50€ (dle osobní potřeby)
  • 37 Kč/os./den komplexní pojištění léčebných výloh vč. storna
  • 550,- Kč svoz Praha-Brno-Praha

Výlety

  • Lodí na ostrovy Benátské laguny za poznáváním nebo na pláže Lida.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: Odjezd z Ostravy v 17:30, nástupy po trase směr, Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Lipník n. Bečvou, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno a Mikulov, transfer přes Rakousko. Odjezd z Prahy svozem a rozovzem do Brna a zpět. Jiná nástupní místa jsou možná po dohodě s CK.Doprava: je realizována pohodlnými zájezdovými autokary s toaletou, audio - video okruhem a dostatečným zavazadlovým prostorem pro přepravu zavazadel. Cestujícím je k dispozici minibar s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách).

Program zájezdu

1. den: pondělí
Odjezd ze severní Moravy, nástupní místa od Ostravy po trase směr, Frýdek-Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Lipník n. Bečvou, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno a Mikulov, transfer přes Rakousko.
2. den: úterý
Příjezd do Mestre, odkud se přesuneme do Benátek s průvodcem, program s průvodcem, náměstí Sv. Marka, Dóžecí palác, basilika San Marco se všemi jejími poklady, Kampanila, Prokuratura, Museo Correr, Torre dell Orologio a most Rialto. Poznávacího programu se můžete účastnit dle Vaší volby nebo se můžete rovnou vydat lodí na pláže ostrova Lido za koupáním v moři a pohodou na pláži. Individuální program. MŮŽETE VYUŽÍT CELODENNÍ LODNÍ LÍSTEK také K VÝLETŮM NA OKOLNÍ OSTROVY - Muráno, Buráno a další. Odjezd z Mestre ve večerních hodinách, dle pokynů průvodce a odjezd autobusem zpět do ČR.
3. den: středa
Návrat do ČR dopoledne dle výstupních míst.
TOPlist